Dla potrzebujących

Potrzebuję pomocy

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje pomocy i wsparcia, skontaktuj się z nami drogą mailową. Wspólnie postaramy się rozwiązać Twoje problemy, wesprzeć Twój rozwój i otoczymy Cię opieką naszych Aniołów.

Close-up of psychiatrist hands holding those of her patient

Jak pomagamy?

Pomagamy innym żyć godnie i normalnie. Rzeczy i czynności, które są dla nas codziennością, dla niektórych stwarzają bariery w funkcjonowaniu. Nie oceniamy i nie porównujemy skali problemów podopiecznych. W ramach naszych możliwości staramy się otoczyć ich kompleksową opieką, szukając rozwiązań, które ułatwią im życie. Czasem wspieramy ich finansowo, zapewniamy potrzebny sprzęt lub dajemy opiekę i wsparcie naszych wolontariuszy.

Chcę pomóc!

Fundacja „Anielskie Serce” działa i rozwija się dzięki wsparciu ludzi, mediów oraz innych organizacji rządowych i pozarządowych. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona naszej anielskiej społeczności, zapraszamy do kontaktu drogą mailową.

Możesz pomóc podopiecznym Fundacji „Anielskie Serce” poprzez:

Przekaż dotację

lub dołącz do wolontariuszy

Anielskiego Serca

Konto do wpłat: 34 1600 1462 1853 2494 9000 0001

Tytuł przelewu: Darowizna działania statutowe Fundacja Anielskie Serce

Kochani Darczyńcy!: 
chcąc skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu, należy bezpośrednio dokonać wpłaty na rachunek bankowy inne formy z racji przekazywania środków przez pośrednika, mimo że również wpływają na konto Fundacji, nie zawsze są przez urzędy traktowane jako darowizna, którą można odliczyć. 
Dane banku: BNP Paribas Bank Polska S.A., Oddział w Szczecinie
ul. Rydla 52, 70-783 Szczecin, Polska

Chcę pomóc